Кошик
462 відгуків

Комплектуючі для димососів

Тут ви знайдете додаткові та змінні комплектуючі для димососів: двигун, регулятор швидкості, герметик, термопара.

 

Двигун димососу

Їх називають високотемпературні вентилятори, бувають із крильчаткою 150 мм та 180 мм. Він вам знадобиться, якщо потрібно зробити димосос самостійно своїми руками, а також для заміни двигуна в вже існуючому врізному або накладному димососі. Гарантія на двигун 12 місяців.

Відео - Типи димососів

Вентилятор застосовується для видалення продуктів горіння у казанах, мангалах, парових котлів. Вентилятори димососа використовують канальні, інжекційні накладні, равликові (димосос котла Холмова), та пічні димососи.

Ми використовуємо у виробництві наших димососів від ABC Tech двигуни італійської марки. При своєчасному чищенні (залежно від типу сировини, що ви використовуєте) буде працювати 5-7 років.

Відео - Двигун димососу

Крильчатка двигунів виготовлена з нержавіючої сталі. Максимальна температура відпрацьованих газів до +250 °С. Двигун має режим роботи S1, тобто. постійний режим роботи та встановлений на підшипниках. Двигуни працюють від змінної однофазної мережі 220, а також може працювати від трифазної 220В.

Термопара

Терморегулятор призначений для автоматичного вимкнення (розмикання ланцюга) за встановленої температури. Капілярний термостат використовується для автоматичного регулювання тягою, якщо зробити димосос своїми руками, а також терморегулятором в різній техніці - плитах, духовках, бойлерах і т.д.

Застосовується нашою фірмою ABC Tech також при збиранні димососів для твердопаливних котлів та печей. Принцип роботи дуже простий - монтуєте колбу термопари до димаря (або корпусу димососа), щоб датчик стикався зі стінкою димоходу, а сам регулятор встановлюєте на корпус димососа або в окремий короб.

Фото - Схема терморегулятора

Встановлюєте температуру, скажімо 120 градусів, і при досягненні цієї температури тяга буде достатньою і регулятор відключить живлення двигуна димососа, а при падінні температури впаде тяга і регулятор знову включить витяжний вентилятор. Таким чином димосос сам вмикатиметься-вимикатиметься для підтримки заданого температурного режиму і так може працювати круглу зиму автоматично.
Також терморегулятор має у крайньому лівому положенні - примусове вимкнення терморегулятора та підключеного пристрою. Має характерне клацання.

Регулятор швидкості

Регулятор потужності (так званий димер) у вигляді плати без корпусу застосовується для регулювання швидкості обертання електродвигунів або потужності живлення приладів. Максимальна потужність навантаження складає 1200 Вт.

ЗАСТОСУВАННЯ

Застосовується в системах вентиляції для включення/вимкнення та регулювання швидкості обертання однофазних електродвигунів вентиляторів, керованих напругою. Допускається керування кількома вентиляторами, якщо загальний струм споживання не перевищує гранично допустимої величини струму регулятора. Підходить для всіх двигунів та димососів представлених у нашому каталозі.

Відео – Регулятор швидкості для двигуна

Також підійде для:
- регулювання швидкості (оборотів) асинхронних електродвигунів - димососи, вентилятори, нагнітач повітря, дриль і т.п.
- регулювання яскравості освітлювальних приладів – лампи розжарювання, штучне освітлення тощо
- регулювання потужності електронагрівачів – паяльники, ТЕНи тощо.

Увага! Пристрій не може димувати реактивні навантаження - заощадження лампи, побутова електротехніка, трансформатори, котушки і т.п.

КОНСТРУКЦІЯ

Цей регулятор йде у вигляді плати без корпусу. Сімістор має радіатор для охолодження під час роботи. Принцип роботи такого регулятора заснований на зміні моменту вмикання симістора щодо переходу напруги через нуль.

Конструкция диммера

Фото - Конструкция диммера

Герметик

Akfix HT300 термостойкий однокомпонентный силиконовый герметик идеально подходит для применения в местах, подверженных воздействию высоких температур. Образует эластичное и очень плотное соединение, затвердевает под воздействием влажности воздуха. Бывает черного и красного цветов.

Свойства:

 • отличное тепловое сопротивление до +250°C и кратковременно до +300°C;
 • 100% силикон;
 • быстросохнущий;
 • прочный;
 • сохранение эластичности при низких и высоких температурах (от -40°C до +250°C);
 • не сжимается, не трескается, не становится ломким;
 • процесс вулканизации происходит при комнатной температуре.

Области применения:

 • для герметизации и монтажа твердотопливных котлов, печей и промышленных систем отопления;
 • дымососы и стыки дымохода;
 • изоляция и соединения в печах;
 • для изоляции нагревательных устройств, ТЭНов;
 • для ремонта насосов и моторов (создание прокладки из герметика);
 • нагревательные элементы в электроприборах;
 • ремонт автомобилей;
 • другое соединительное и изоляционное применение там, где детали должны работать при высоких температурах.