Кошик
457 відгуків

Про нас

Трохи корисної інформації про компанію.

Хто ми?

Компанія "ABC Tech" - це, в першу чергу, виробнича компанія пакувально-фасувального устаткування, що є нашою основною діяльністю.

Також наша команда займається виробництвом товарів промислової групи, таких як димососи для котлів і печей; запчастини для ліній гранулювання ОГМ 0,8 / 1,5 (обичайки, ролики, підшипники, вали) і

послуги порошкового фарбування, автоматизації виробництва та складання електрошаф.

Так, непросто виділити вектора того, що ми робимо, бо поняття "ми" зростає кількість своїх членів, а "вміємо робити" розширюється в масштабах і знаннях.

Наша історія

Завдяки 10-річному досвіду автоматизації і пусконаладке автоматичних ліній, ми отримали безцінний досвід у розробці пакувального та дозуючого обладнання. Починаючи з 2015 р. ми налагодили власне виготовлення дозуючих апаратів, постійно поліпшують технологію виробництва, а наше виробництво розвинулося з "кустарного" до масштабів повноцінної комплексу, здатного задовольнити будь-які вимоги малого та середнього бізнесу.

За 5-річний період часу ми не тільки придбали досвід і знання, але й визначили, що саме потрібно нашим клієнта для їх успішного розвитку і виходу на нові ринки - це поставка самого сучасного пакувального та дозуючого обладнання, надійного і простого у використанні, мінімальну енергозалежність, економію людських ресурсів і максимальне співвідношення ціна/якість.

На сьогоднішній день, наша фірма має власної конструкторської базою, виробничими територіями складаються з: токарно-слюсарного цеху, дільниці зварювання та пайки, ділянки різання та рубання металу, ділянки складання; а також фарбувальних цехом і складами для товарних запасів і готової продукції.

Наша мета

Використовуючи сучасні технології і матеріали, ми виготовляємо пакувальні та дозуючі машини, які забезпечують зручність в роботі, впізнаваність бренду, збереження товару та комфорт покупця. Ми хочемо допомогти Вам створити першокласний продукт, який хочеться купувати. Наше обладнання для пакування та фасування допомагає зберегти всі якості товару і зробить приємним процес покупки для кожного вашого клієнта.

Інформація про компанію

Назва:
ABC Tech
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги
Бренди:
ABC Tech

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2015

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Мівіна, Сто пудов, Жаркофф, ПАТ "Азот", Агросмак, Техноком, ТОВ Лампочка, ТОВ Алион Трейд, S.C.CULISANO S.R.L., Бюро Вин

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
смт. Песочин (Харківська область)
Сертифікати відповідності:
Інші, ISO 9000/9001/9004/19011: 2000