Кошик
457 відгуків

ABC TECH - Проста та надійна техніка для бізнесу та дому

Фірма "ABC Tech" - це, в першу чергу, виробнича компанія з виготовлення пакувального та дозуючого обладнання, однак працюємо по 4 наступними напрямками:

  1. Здійснює виготовлення і постачання пакувального та дозуючого обладнання, а також допоміжного - запайщиков, транспортерів, конвеєрів. Ми самі виробляємо пакувальне обладнання, поставляємо в Україну та за кордон, ремонтуємо та відновлюємо старе обладнання наших клієнтів. Виконуємо такі види робіт: монтаж, пусконалагоджувальні роботи, гарантійне обслуговування, післягарантійне обслуговування

    За 5-ти річний період часу ми не тільки придбали великий досвід і знання, але і визначилися, що саме потрібно нашим клієнтам для їхнього успішного розвитку та виходу на нові ринки - це поставка самого сучасного пакувального та дозуючого обладнання, надійного і простого у використанні, мінімальну енергозалежність, економію людських ресурсів і максимальне співвідношення ціна/якість.

    Маємо досвід у виробництві фасующего та дозуючого обладнання для пелет, будівельних сумішей, торфу, насіння, приправ, круп, борошна, пельменів, кава, кукурудзяних паличок, селітри, трикальція фосфату, деревного вугілля, сечовини, зерна, а також деяких інших харчових, харчових, хімічних і сільськогосподарського виробництв.

  2. Надаємо послуги з порошкового фарбування, автоматизації виробництва та складання електрошаф.

  3. Займаємося виробництвом і постачанням димососів для котлів і печей; запчастин для ліній гранулювання ОГМ 0,8 / 1,5 (обичайки, ролики, підшипники, вали), .

Гарантія 12 місяців. Доставка по Україні, Європі та СНД. Наш склад для самовивозу продукції знаходиться в смт. Пісочин, Харківська Область, Україна.