Кошик
462 відгуків

Димососи для систем до 45 кВт/Димохід до ⌀180

Цей підрозділ присвячений димососам, які підходять для круглих димоходів до 180 мм, а також на цегляну кладку та плоску трубу для систем загальною потужністю до 40-45 кВт.

 

Димососи розраховані на простий і швидкий монтаж на вулиці або в приміщенні. Гарантія на всі димососи 1 рік.

Димосос усуває проблеми та помилки при незадовільному димовідводі та поганій тязі котла, а також убезпечить ваше приміщення від зворотної тяги при розрідженні атмосфери. Димарі даного типу призначені для створення додаткової тяги та розрідження в димоходах опалювальних систем (котла, печі, каміна) до 45 кВт.

Відео - Як обрати та монтувати накладний димосос

Конструктивно витяжний димосос дуже простий - корпус, двигун, захист двигуна, термостат, хомути для кріплення. У місцях зіткнення з димом виготовлений із чорної 3-мм сталі та з 2-х мм, де не контактує. Двигун встановлений на монтажній пластині та захищений захисною кришкою. Крильчатка двигуна виготовлена з нержавіючої сталі. Корпус та захист двигуна пофарбовані порошковою фарбою.

Конструкция дымососа

Фото – Конструкція накладного типу ДИ-2

Вся робоча частина димососного вузла знаходиться за межами димоходу, конструкція димососа не перешкоджає формуванню природної тяги і не впливає на високі температури.

Монтаж ведеться як на круглі труби діаметрами від Ø110 до Ø180мм. (моделі ДІ-1 та ДІ-2), а також на цегляну кладку. Можна встановлювати як вертикальні, так і горизонтальні ділянки. Якщо на горизонтальному, то двигуном вгору, якщо такої можливості немає - то під кутом вгору або робити в равлику отвір під злив конденсату. Монтаж йде на знежирену поверхню на герметик. Фізично тримають корпус хомути чи шурупи, а силікон необхідний лише герметизації.

Відео - Монтаж накладного димососу своїми руками

При встановленні для максимальної ефективності необхідно після димососу залишити мінімум 1 метр прямої ділянки труби (без поворотів і кутів). Установку можна проводити як у приміщенні, так і на вулиці. Робоча температура довкілля двигунів від -25 до +100 градусів, тому морозів вони бояться. При монтажі на вулиці слід додатково виготовити короб від дощу (та інших опадів), а також бажано утеплити трубу, щоб уникнути утворення конденсату.

0600_общая_инф 1 - Наше производство ABC Tech

Двигун має режим роботи S1, тобто. постійний режим роботи та встановлений на підшипниках, що забезпечує тривалий термін служби. Максимальна температура відпрацьованих газів становить 250 градусів. Двигун може працювати від однофазної мережі 220 В, так і від трифазної мережі 220 В.