Мішкозашивна машинка автообрізання нитки RG-555 Мішезашивка для зашивання мішків
- Готово до відправки
- Код: 0975
4 600 ₴
- +380 (73) 864-80-47Отдел продаж Марина и Евгений
- +380 (98) 864-80-47Отдел продаж Марина и Евгений
Машинка для зашивання мішків з автоматичним обрізанням нитки Однойгольна ручна мішечкозашивна RG-555
Ручна мішечкозашивна машина RG555 підходить для дрібних і середніх підприємств, у яких є потреба в зашиванні мішків і мешкотари з джуту, поліпропілену, паперу та льону. Прошиває мішки до 6 мм завтовшки. Не вимагає професійних навичок і легка в обслуговуванні. Ця модель перевершує якістю старшої серії GK-9 (9-2, 9-5, 9-10) й орієнтована для продуктивності до 600 шт./смену.
Відео — чим краще зашивати мішки
Переваги мішечка дляшивки RG-555:
- легкість у роботі — мала вага 2,8 кг;
- збалансоване розміщення мотора біля ручки;
- прошивання товстих матеріалів до 6 мм (підіймання лапки до 8 мм);
- механізм посилений голководець і регулювання притискання лапки для різної товщини;
- автоматичне обрізання нитки, що прискорює час зашивання (з 4 до 3 сек);
- заощаджує зусилля зручна пластикова ручка у формі пістолета;
- збільшена потужність мотора 190 Вт видатна до 2000 ст/хв
ВИКОРИСТАТИ ВСІ МЕШКОЗАШИВКИ < -- НАЖАТИ
Мішкозашивні машинки використовуються повсюдно як для зашивання мішків із хімічними добривами, будсмесей, крупи, комбікорму, борошна, так і в пошті та виготовленні сумок у складському господарстві. Машина для зашивання виробляє прошивку матеріалів однонитким ланцюговим стібком No 101. Портативна конструкція дає змогу використовувати її як горизонтально, так і вертикально, що дає змогу її закріплювати стаціонарно на стенді. Машинка використовує стандартну кручену поліестерову нитку розміром 12/4.
Корпус відлитий із високоякісного алюмінієвого сплаву, а рухомі частини виготовлені зі сталі. Ручка виготовлена з ударостійкого, нековзного пластику в анатомічно зручному вигляді пістолета. Лапка має плавальне регулювання притискача, тому вона автоматично налаштовується на матеріали різної товщини. Лапка має зручний механізм для її підняття та фіксації (на висоту до 8 мм), тому протягнути її (через кілька шарів матеріалу або виступи, бігунки, змійки тощо) до місця зашивки не становитиме труднощів. Кріплення рухомої частини на підшипнику та підходить для продуктивності до 600 мішків/смена. Передавання обертового руху здійснюється через приводний ремінь, що є витратним матеріалом. Загалом порівнюючи машинки нового виконання RG777, RG888, RG890B зі старим поколінням (серії машин GK-9) набагато перевершують їх у продуктивності та ремонтопридатності.
Швейка дуже проста в роботі. Однією рукою оператор тримає мішок, а іншою — машинку. Потім натиснувши на кнопку, необхідно прокласти строчку. Зубчаста рейка сама буде просковувати матеріал, а оператору всього лише спрямовувати машинку, злегка дотримуючи мішок. Під час зашивання рекомендуємо провести ланцюжок ще кілька сантиметрів після зашивання мішка, що запобіжить мимовільному розпусканню шва. Для обрізання нитки з тильного боку працює автоматичний ніж і оператору всього лише потрібно нахилити машинку для обрізання нитки. За бажання можна встановити ніж для ручного обрізання (входить до комплектації). Швейний апарат для мішків RG777 є портативною моделлю, проте її можливо стаціонарно зафіксувати за допомогою мішешкозашивного стенда.
Рекомендація: Під час шиття щільних матеріалів для зменшення обривності та пропусків стібків можна змастити нитку невеликою кількістю олії. Для ефективної роботи та довгих років експлуатації необхідне регулярне мастило. Робочі частини необхідно змащувати двічі-тричі на день машинною оливою І20а, а за максимального навантаження кожні дві години роботи. Місця для регулярного змащення — втулка голководеля та відповідна вузол (прикрита захисною кришкою на двох болтах). Для змащення можна використовувати помпову маслянку. Приводний механізм прихований у закритому підшипнику, тому його мастило необхідно проводити рідше. Змазується він густим консистентним мастилом (солідолом, литий) приблизно раз на місяць. Варто також густим мастилом змащувати підшипник мотора, а також здійснювати повну заміну мастила раз на рік. Якщо ручна машинка проникала тривалий час, то перед роботою її варто добре змастити й дати попрацювати приблизно хвилину на холостому ходу.
Наприкінці зміни машина для зашивання мішка має бути очищена від пилу та ниток, що потрапили. Варто приділити увагу нижньому вузлу під голковою пластиною (прикритий захисною кришкою на двох болтах) — особливо петлювачу та зубчастій рейці (просуває тканину).
Характеристики:
Тип просування З нижнім транспортером
Особливості: Автообрізання нитки;
Швидкість шиття, ст/хв 2000
Зшивані матеріали папір, поліпропілен, джут, тканина
Рекомендована продуктивність, мішків/мена 600
Тип стібка Однонитковий ланцюговий
Максимальна товщина зшиваного мішка, мм 6
Кількість ниток 1
Номер стібка No101
Кількість голок 1
Тип голки DNx1, DN230
Висота підйому лапки, мм 6
Сфера застосування тонкі та середньої щільності мішки, сумки
Тип мастила крапельна
Електродвигун, об./хв 12000
Потужність, Вт 190
Вага машини (кг) 2,8
Вага брутто (кг) 3.5
Живлення 220 В, 50 Гц
Розміри, см 25х8х25
Габарити для відправлення, см 30х21х29
Країна виробник Китай
Основні | |
---|---|
Виробник | NewLong |
Країна виробник | Китай |
Особливості | Автообрізання нитки |
- Ціна: 4 600 ₴