Кошик
462 відгуків

Технічна підтримка ABC Tech

Будь-яка техніка, навіть найкраща виходить із ладу. Тому при виборі обладнання ключовим є наявність сервісу, який був би що називається «під рукою», був якісним і мав адекватну вартість. Інакше кажучи, завжди настає час, коли доступність сервісу виходить перше місце. І багато покупців, що цілком розумно, думають про це ще на старті, тобто на стадії вибору.

Все пакувальне та дозувальне обладнання компанії «ABC Tech» проводиться з дотриманням високих стандартів якості та з використанням кращих матеріалів.
Ми намагаємося бути надійним партнером для всіх наших клієнтів, тому наша сервісна служба не лише надає послуги технічної підтримки. Ми співпрацюємо з кожним замовником, з моменту першого контакту, запуску та після введення в експлуатацію обладнання на вашому виробництві, обслуговуючи його надалі. Оперативність у роботі нашого сервісу створює додаткові зручності для наших клієнтів.

Основним завданням нашої сервісної служби є підтримка працездатності всього спектру пакувального та дозуючого обладнання, яке випускається нашим підприємством.

Особливо необхідно відзначити велику консультаційну роботу, яку проводять наші співробітники. По телефону та електронній пошті абсолютно безкоштовно ми відповідаємо на численні запитання наших старих і потенційних клієнтів, допомагаючи їм вирішувати, що виникли перед ними пакувальні завдання. Якщо необхідно, наші фахівці виїжджають на підприємство клієнта, щоб на місці допомогти розібратися з проблемами та допомогти їм досягти цілей, які вони собі поставили.

НАПРЯМОК РОБОТ ТЕХНІЧНОГО ПІДТРИМКИ
Приймання обладнання у заводу виробника;
Навчання персоналу замовника для роботи з обладнанням;
проведення монтажу обладнання на території замовника;
Проведення пусконалагоджувальних робіт на території постачальника чи замовника;
Інформаційна підтримка замовників (усунення несправностей, переналаштування тощо);
Гарантійне та післягарантійне обслуговування на території постачальника чи замовника;
Діагностика, ремонт, модернізація обладнання на території постачальника чи замовника;
ТО обладнання біля замовника.
ЗВ'ЯЗОК З ФАХІВЦЕМ ТЕХНІЧНОГО ПІДТРИМКИ
Для інформаційної підтримки, проведення ремонтних робіт, модернізації та замовлення комплектуючих – зв'яжіться з нашим фахівцем Валерієм Вікторовичем. Тел.: +38 066 107-70-21 (Вайбер, Телеграм), E-mail: abctech@ukr.net.

Для проведення пусконалагоджувальних робіт на території замовника, заповніть та надішліть заявку на пошту abctech@ukr.net, а також для узгодження дати та часу проведення робіт, зв'яжіться з нашим спеціалістом Євгеном Овчинніковим, Тел.: +38 050 86-48-047 (Вайбер, Телеграм), e-mail: abctech@ukr.net.