Кошик
467 відгуків
влево
 • Ручний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC Tech, фото 2
 • Ручний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC Tech, фото 3
 • Ручний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC Tech, фото 4
 • Ручний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC Tech, фото 5
 • Ручний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC Tech, фото 6
 • Ручний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC Tech, фото 7
 • Ручний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC Tech, фото 8
 • Ручний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC Tech, фото 9
 • Ручний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC Tech, фото 10
вправо
з ножемРучний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC Tech

Ручний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC Tech

 • Готово до відправки
 • Код: 0367

2 866 ₴

+380 (50) 864-80-47
(Viber Telegram Whatsapp)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC Tech
Ручний зварювач пакетів з боковим ножем FS-300C Настільний спайник плівок 30см Зварювач плівок ABC TechГотово до відправки
2 866 ₴
+380 (50) 864-80-47
(Viber Telegram Whatsapp)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

Електричний настольний запайщик серії FS-300C з відрізним ножем у металевому корпусі предназначен для запаювання плівки, рулонів, а також готових пакетів. Сваривник підходить для пакетів середньої щільності з поліетилену (PE), поліпропилену (PPP), лавсану (PET), а також багатошарових та ламінованих плівок (бумаґі). Запаечне обладнання 6 місяців.

Настільний запайщик FS-300 має кілька модифікацій, порівняльна таблиця представлена нижче.

Відео - Як вибрати ручний зварювач

Зварювачі FS/PFS складаються з корпусу з електронним блоком регулювання режиму зварювання і рухомого притиснутого важеля з силіконовою прокладкою з візком ґратки (для формування естетичного шва упаковки). Даний зварювач плівки імпульсного типу, тобто має одиночну температуру нагрівання і Регулює тільки час запайки. Залежно від товщини і типу плівки, ви можете налаштувати рівень потужності за допомогою реле часу за шкалою від 1 до 8. Збільшуючи або зменшуючи регулятор, час зварювання підбирає режим, при якому для цього матеріалу утворюється найліпша якість. Ручні імпульсні зварювачі мають якісний трансформатор, від якого залежить, наскільки довго працює прилад і як його запивати.

Принцип работы импульсного запайщика

Фото - Запальний пакет на імпульсному зварювачі

Паяльник пакетів зручний і безпечний в експлуатації, тому на нагрівальнику може бути нижчий тиск. Імпульсний запайник є економічним. Основне споживання енергії відбувається лише впродовж короткого імпульсу під час формування шва, тому електрошнур може постійно перебувати в розетці.

Відео — як правильно запакувати пакет, змінювати витратники

Принцип роботи імпульсного зварювача дуже простий:

 1. Підібрати час запайки (починати з малого)
 2. Підставлено пакунок
 3. Натиснути на важіль, автоматично відраховувати таймер від часу, який ви вказали. Дочекатись закінчення запайки — гасне лампочка.
 4. Почекати - час охолодження приблизно рівне часу запайки. Це необхідно для того, щоб шов охолонув і став гарним.
 5. Підняти ручку, витягти пакет. Далі цикл повторюється. 

Принцип работы импульсного запайщика

Фото - Як працює ручний зварювач

 

Перед тим як вибрати ручний зварювач, слід звернути увагу на:

 • Матеріал для корпусу (Пластик АБС/Метал). Корпус — це основа міцності й того ж терміну служби. Пластик спрямований на рідкісне або побутове використання (мале навантаження) до 300 уп/день, металевий корпус для малої і середньої продуктивності (до 600-800 запак. в день). Дані цифри взяті з практики щоденного навантаження, але при одноразовій роботі коли потрібно зафасувати партію можна зробити і 2500 запайок/змін (можливо на металевій версії). Металічні моделі також мають внизу отвори під вертикальне кріплення. Їх можна прикріпити на стінці або горизонтально на поверхні столу.
 • Ширина шва (2-8 мм). Шифру слід підбирати від матеріалу. Зазвичай (не завжди) Чим ширше шів, тим могутнішим запайщик. Для щільних пакетів бажано підбирати більш потужні моделі. На моделях міцніші є запобіжник (встановлено збоку корпусу);

Ширина шва 2 мм на импульсном запайщике FS-200

Фото — Запаяні пакети на ручному зварювачі 2 мм

 • Кмітливі ножі (с) бічний/центральний ніж). Якщо вам потрібно обережно відрізати край пакета або вам потрібно запайка рулонної плівки (рукав/полуркукав), тоді без ножів не обійтись. Центральний ніж Вони ріжуть 5 мм від шва, бічний 15 мм від шва. На деякі моделі можна встановити струну Замість нагрівача для обрізання або запайок термоусадки. Якщо встановити струни, рекомендується докупити  силікон-спрей, щоб зменшити диму і запаху гарі при пайці;
 • Прикраси датера. Модель 200B (шов 8 мм) має датер на верхньому притисненій силі (цифри), датер буде видно Особливе на тонких, м'яких плівках, наприклад поліетилен на 30-40 мікрон. Якщо датер не потрібен, можна перевернути цифри (вони з' являються і йдуть у комплекті як розрахунки) або силікон зворотною стороною - і зварювач стає зі звичайним швом з шириною 8 мм.

Відео — як зап'яти-обрізати пакет струною

Ручна зварювач пакетів як і будь-яке зварювальне обладнання вимагає заміни вживаних. Ознаки виносу є прогорілою тефлоновою стрічкою, прилипання пакета до нагрівача, зварювач перестав гріти. Строк служби нагрівача залежить від встановленого часу нагрівання. Чим менше часу, тим більше циклів проведе нагрівальник. Наприклад, в становищі 1-3 буде не більше 10 000 циклів запайки, а в положенні 3-5 буде не більше 3000 циклів запайки.
Обережно! При встановленні 5-8 (Червона зона) Кількість спаму може бути менш ніж 100 для одного комплекту ніхрома/тефлону. При зайці товстих пакетів, краще віддати більш потужному зварювачі — на ньому можливо буде встановити менше часу запайки та витратники витримають більше замків і його рідше потрібно буде міняти.

Строк служби тефлона також залежить від часу нагрівання. Однак швидкість виносу може не збігатися з ніхромовим нагрівальником. На практиці заміна може бути як 1:1, так і 1:3, де 1-нихром, 3-тефлон. Якщо поверхня тефлонового покриву пошкоджена, якщо стручок прогорів, його слід замінити, оскільки зношена стрічка тефлонова може зіпсувати нагрівальний елемент. 

Увага! Під час заміни співвідношення Потрібно знешкодити пайщик пакетів. 

Якщо ви заміняєте ремкомплекту, то можете встановити однакову ширину шва. Наприклад, на 205 модель можна встановити нетипову смугу завширшки 2-3 мм. А на модель 200 iron (шов 2 мм) можна встановити ніхром струну 0,6-0,8 мм. Але при встановленні слід брати до уваги опір/мощеність трансформатора. Що це означає? Наприклад, ми встановлюємо струну на зварювач з вихідною шириною 2-3 мм. Сила трансформатора не дозволяє видавати потужність, а потужність це швидкість нагрівання. В результаті ми отримуємо, що трансформатор при роботі зі струною на подібному зварювачу буде перегріватись. Тому не рекомендується встановлювати струну на пластиковий корпус, можливо, розплавлення корпусу і вихід з ладу зварювача.

Відео — як правильно забруднити термоусадову плівку

На практиці такі китайські зварювачі чудово справляються на виробництві з продуктивністю не більше 700 1000 запайок в зміну. Якість шва чудова, тому що принцип роботи імпульсників американського чи корейського виробництва нічим не відрізняється. Однак китайські пайники мають обмеження на товщину пакетів. Імпульсні зварювачі FS-серії підходять для товщини пакетів від 10 до макс. 300 мікрон (в залежності від потужності моделі). До того ж деякі типи пакетів вони взагалі не запаковують. Другий їх недолік - це зручність. Для запайки пакет повинен лежати горизонтально, якщо продукція має бути вертикально, тоді, коли пайщик рухається на вертикальну поверхню, як і подавання (займає завжди одну руку для притиску) буде викликати дискомфорт. По-третє, в процесі роботи оператор завантажує руку і плечовий пояс, а понад тисячу спайок швидко виведуть із ладу здорову людину при щоденному навантажуванні.

Фото - Зварювач імпульсного нагрівання виробництва ABC Tech

Тому для збільшення продуктивності і для збереження здоров'я співробітникам наша команда ABC Tech виробляє Своє запаковане обладнання. Якість шва нічим відрізняється не буде. Але можливо запайка товстіших пакетів до 600 мікрон — це час запилення до 10 секунд напроти 1,3 у китайського. Зварювач ножного типу і вже можлива запайка до 2000 запайок/зміна щоденної роботи. Руки при запайці вільні, а пайщик має зручну полку. Є версія з рулонотримачем. І найважливіше трансформатор - зварювач китайський має ш-подібний трансформатор, який швидко нагрівається і за стандартом для збереження температури, потрібно робити перерву між циклами запайки (10-30 сек) - додаткові технічні деталі в паспорті до зварювача (див. нижче). Зварювач нашого виробництва має потужний тороїдальний трансформатор з чудовим охолодженням.
Підтверджую: Китайський зварювач чудово справляється з своїм завданням для тонких і середніх пакетів при низькій продуктивності, для інших завдань бажано підбирати зварювачі нашого українського виробництва від ABC Tech.

Таблиця - порівняльні характеристики FS-моделів 300 довжини.

Характеристика FS-300 ABS FS-300 IRON FS-305 (AL) FS-300B FS-300C FS-300M PFS-300C
Відрізний ніж - - - - бічна центр бічна
Ширина шва, мм 2 3 5 8 3 2 2
Довжина шва, мм 300
Харчування 220 В, 50 Гц 
Потужність, Вт 430 430 600 650 430 430 450
Макс. товщина пакета, мм* 0,2 0,3 0,3 0,3 0,2 0,2 0,2
Час запайки, с 0,2-1,3
Метод запайки Імпульсний нагрів
Рекомендована вимова, не більше шт/г* 200 325 400 400 325 400 325
Матеріал для корпусу пластик метал метал метал метал метал метал/пластик
Прикраси датера - - - прості цифри - - -
Габарити для відсилання, см 43х10х18 47х11х19 47х11х19 47х11х19 47х11х19 50х11х22 47х11х19
Вага, кг 2 3,3 4 4 4,3 4,7 3,85

*орієнтована макс. товщина пакетів, але це значення може бути меншим за-більше, залежно від матеріалу і типу (первичка, вторинка);

** Під рекомендованою продуктивністю варто розуміти кількість запайок за годину, враховуючи оптимальний термін служби пайщика. 

Комплектація:  Зварювач, ремкомплект на 1 заміну (ніхром, тефлон).

Комплектация ручного импульсного запайщика

Фото - Комплектація ручного зварювача

Відео — як обрізати пакет без ніжки

Все товары компании
Тут. ви знайдете всі товари компанії.
Документация
Тут. ви знайдете паспорт до зварювача.

Виберіть нижчий зручний для вас спосіб спілкування з нами, щоб купити ручний зварювач пакетів та інше фасово-упаковне обладнання ABC Tech Україна
Наші контакти:

 
Viber +380508648047 
Telegram +380508648047  
Whatsapp +380508648047
Mail to abctech@ukr.net

Ми в соцмережах:

Наш Youtube-канал
Наш Facebook
Наш Instagram

Покупили у нас обладнання? Діліться враженнями сайт або Google

Основні
ВиробникHualian Machinery Group
Країна виробникКитай
Користувальницькі характеристики
Гарантія, міс6
Напруга мережі, В220
Частота, Гц50
МодельFS-300C
Наявність ножаТак, бічний
Час запаювання, с0.2 - 1.3
Наявність датераНемає
Потужність, Вт430
Матеріал корпусуметал
Довжина шва, мм300
Макс. товщина пакета, мм0.2
Рекомендована вимова, не більше шт/ч325
Для пакунківцелофан, Поліетілен (ПВД і ПНД), Поліпропилен (PP & BOPP), полі-висловилд (ПВХ), полі-олефін (ФМ), Ламінація, лавсан
Ширина шва, мм3
Габарити для відсилання, см47х11х20
Тип запайщикаІмпульсний нагрів
 • Ціна: 2 866 ₴
 • Спосіб упаковки: Кортонна упаковка