Кошик
457 відгуків

Димососи для систем до 90 кВт / Димохід до ⌀315

У цьому розділі описані модифікації димососів ДИ-2-100/ДИ-3-100, які призначені для потужніших опалювальних систем до 90 кВт.

 

Накладні димососи створені для простого і швидкого монтажу на плоску поверхню (будь-то цегляний димар або прямокутний димохід зі сталі) або круглий димар діаметром до 315 мм. Підходить для монтажу на вулиці або у приміщенні. Гарантія на всі димососи 1 рік.

Відео - Як вибрати та монтувати накладний димосос

Камінний димосос інжекційний усуває проблеми та помилки при незадовільному димовідводі та при поганій тязі каміна або котла, а також убезпечить ваше приміщення від зворотної тяги при розрідженні атмосфери.

Відео - Порівняння димососів з крильчаткою димососа 150 та 180 мм

Конструктивно пічний димосос дуже простий - корпус, двигун, захист двигуна, термостат, хомути для кріплення. У місцях зіткнення з димом виготовлений із чорної 3-мм сталі та з 2-х мм, де не контактує. Двигун встановлений на монтажній пластині та захищений захисною кришкою. Крильчатка двигуна виготовлена з нержавіючої сталі. Корпус та захист двигуна пофарбовані порошковою фарбою.

Печные дымососы с крыльчатками 150мм (слева) и 180мм (справа)

Фото - Пічні димососи з крильчатками 150мм (ліворуч) та 180мм (праворуч)

Вся робоча частина димососного вузла знаходиться за межами димоходу, конструкція димососа не перешкоджає формуванню природної тяги і не впливає на високі температури.

Установка димососу:
Монтаж ведеться на круглі труби (модель ДІ-2-100) або цегляну кладку (грубу), плоскі труби (модель ДІ-3-100). Можна встановлювати як вертикальні, так і горизонтальні ділянки. Якщо на горизонтальному, то двигуном вгору, якщо такої можливості немає - то під кутом вгору або робити в равлику отвір під злив конденсату. Монтаж йде на знежирену поверхню на герметик. Фізично тримають корпус шурупи, а герметик потрібен лише для герметизації.

Відео - Монтаж накладного димососу своїми руками

При встановленні для максимальної ефективності необхідно після ексгаустера залишити мінімум 1 метр прямої ділянки труби (без поворотів і кутів). Установку можна проводити як у приміщенні, так і на вулиці. Робоча температура довкілля двигунів від -25 до +100 градусів, тому морозів вони бояться. При монтажі на вулиці слід додатково виготовити короб від дощу (та інших опадів), а також бажано утеплити трубу, щоб уникнути утворення конденсату.

0600_общая_инф 1 - Наше производство ABC Tech

Двигатель имеет режим работы S1, т.е. постоянный режим работы и установлен на подшипниках, что обеспечивает долгий срок службы. Максимальная температура дымовых газов составляет 250 градусов. Двигатель работает от переменной однофазной сети 220 В.