Кошик
835 відгуків

Наразі ABC Tech має неробочий час! Ваше замовлення буде оброблено з 8 до 17 години у будній день. Дякуємо за ваше розуміння! ^_^

влево
  • Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, гранулятор, фото 2
  • Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, гранулятор, фото 3
  • Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, гранулятор, фото 4
  • Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, гранулятор, фото 5
  • Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, гранулятор, фото 6
  • Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, гранулятор, фото 7
  • Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, гранулятор, фото 8
  • Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, гранулятор, фото 9
  • Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, гранулятор, фото 10
вправо
Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, гранулятор, фото 1

Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, гранулятор

  • Під замовлення
  • Код: 0008
clockВідправка з 16 липня 2026

від 175 800 ₴

+380 (50) 864-80-47
Відділ продаж.Марина-Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, гранулятор
Екструдер для пластмас, Черв'ячний прес для пластику, екструзійно-видувна машина для тари до 1 л, грануляторПід замовлення
від 175 800 ₴
+380 (50) 864-80-47
Відділ продаж.Марина-Viber/Telegram
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Екструдер для пластику Екструдер для полімерів

Видувний екструдер одношнековий напівавтоматичний ЧП-50х20 для виробництва полімерних виробів на основі ТПА Хмельницьк 250. Ця видувна машина є термопласт напівавтомат (ТППА), яка використовується для плавання полімерів нагрітих до текучов'язного стану з впорскуванням під тиском у пресформу та подальшим охолодженням для створення виробів із пластмаси. 

 

Все товары    УМОВИ ПРОДАЖУ   ВІДГУКИ ПРО НАС  

Виготовляємося виготовленням одношнекових видувних екструдерів для виробництва полімерних виробів. Ця видувна машина  виготовлялася для виробництва присипки для аптек. Екструдер буває у двох виконанях із лівим/правим шнеком. Виготовляємо видувні машини з діаметром шнека 25-50 мм.

Відео — Принцип роботи та конструкція екструдера пляшок ЧП-50х20

Опис у представленій на фото моделі, як приклад:

Машина екструзійного видування підходить для порожнистих ємностей і пляшок до 1 л. Для повноцінної роботи необхідна дробарка для створення необхідної фракції для завантаження в бункер, а також пресформа під пляшку. 
Максимальний об'єм виробу — 1 л.

Характеристики:

Продуктивність 1 од./10 сек.
Мотор 3 кВт. Редуктор 5 кВт. Діаметр шнека 50 мм.
4 зони нагрівання, по 2 нагрівачі по 1 кВт. Макс. потужність 8 кВт — під час нагрівання.
Терморегулятор зі спідрегуляцією.
Блок керування — 380 В.

ТЕХПІДТРИМКА    КОНТАКТИ   БЛОГ  

Основні
ВиробникABC Tech
Країна виробникУкраїна
Гарантійний термін24 міс
Діаметр шнека50 мм
Потужність8 кВт
Напрямок литтяГоризонтальне
Режим роботиНапівавтоматичний
СтанНовий
Тип приводуЕлектромеханічний
  • Ціна: від 175 800 ₴