Кошик
462 відгуків

Вагові дозатори зі шнековим живильником

Шнекові дозатори для фасування пилоутворюючих (пилячих) сипких продуктів у пакет, мішок, коробку, банку, пляшку.

 

Вагові напівавтоматичні шнекові дозатори орієнтовані для фасування та дозування борошна та аналогічних порошкоподібних пилу, важкосипучих продуктів у готову тару.

Відео - Огляд на шнековий фасувальник

Шнекові дозатори вирізняються високою швидкістю фасування, вага дози від 1 до 10 кг. Наприклад: 1 кг борошна фасує за 6 сек. А завдяки 0,75 кВт двигуну дозатор справляється також і з більш важкими продуктами, ніж борошно. Точність фасування становить до 1%. Фасування ведеться в режимі грубо-точно завдяки встановленому частотному перетворювачу.

Фасований продукт ніколи не спресовується і не налипає на стінки завдяки встановленню додаткового ворошителя. Ворошитель налаштований для роботи під час грубого дозування, щоб не збивати фасування під час тонкого дозування (але можна налаштувати й інакше завдяки циклічному реле). Під кожен ворушитель - окрема вилка живлення. На шафі керування можна відключити роботу ворушителів.

А з установкою герметичної кришки з патрубком, дозволить уникнути пилу та прокидання після змішувача. Для дозування до різних пакетів можна додатково встановити лійку на вихідний патрубок. Стандартний бункер має 250л та висоту 950 мм.

Відео - Фасування 1 кг борошна

Принцип роботи: Ваговий дозатор працює напівавтоматичному режимі, тобто. оператор ставить пакет або мішок на зважувальну полицю, а дозатор після натискання на педаль автоматично починає подачу продукту по шнековому живильнику, автоматично зважує вагу та зупиняє подачу при досягненні ваги, що ви встановили у програмі. Контролер має пам'ять до 10 програм, перемикання між якими відбувається у пару натискань.

Нет нужды в шеф-монтаже и наладке

Фото - Шнековий дозатор ШД-1