Кошик
462 відгуків

Дозуюче обладнання

Тут ви знайдете дозуючі установки для упаковки в готову тару (пакет, мішок), а також комплектуючі до них. У нас представлені як бюджетні моделі з Китаю, так і дозатори нашого виробництва АВС Tech.

 

Фасування ведеться у вигляді автоматичного розділення продуктів на дози і порції для їх подальшого пакування.

Виходячи з природи продукту, що фасується, (будь-то наприклад фасування сипких або плинних продуктів) існуючі дозуючі пристрої випускаються у вигляді вагових або об'ємних пристроїв. Наші дозатори ABC Tech фукціонують як окремі установки, але також можуть бути і як механізм, що формує фасувально-пакувальну лінію.

Вагові дозатори

Напівавтоматичні вагові дозатори з віброживителем тензометричного типу компанії ABC Tech призначені для дозування продуктів, що не тягнуться і незлипаються, будь-якої сипучості в тару, пакети і короба відкритого типу, за винятком пилу (борошно, цукрова пудра, перець і т.п.). Швидкість фасування вібродозаторів від 200 до 2400 доз/година.

Замена лейки на маленькую 0009_14

Ваговий дозатор з віброживителем ідеально підходить для фасування таких сипких продуктів, як крупи, горіхи або бакалія, наприклад, сушіння (5 або 2-х композитна), насіння, кукурудза, цукор, макарони, борошно, а також нехарчових продуктів - торф, грунт, деревне вугілля, гранула (пелети), жменька, щебінь, пісок, корм для тварин, крім деяких пилу: перець, пудра.

Ваговий напівавтоматичний дозатор виготовляється у двох виконаннях - із чорного металу та нержавійки. Ваговий дозатор дозволяє виставляти будь-яку довільну вагу дози від 1 до 50 кг, дозуючи з високою точністю 0,4% або ± 40г на 20кг. На відміну від об'ємних дозаторів, у вагових дозаторів немає проблем, щоб дозувати різні продукти. Також ми виготовили педаль з пилом-вологозахистом і нову полицю, яка зробила апарат повністю мобільним. А зручні затискачі підходять як для пакетів, так і мішків, як паперових, так і поліпропіленових.

Великий яскравий екран (5,1 дюйма), який запрограмований п'ятьма мовами (українська, англійська, румунська, польська, російська) і розташований спереду, значно полегшує процес фасування та налаштування. Всередині електрошафи є розмітка та колорування, а також індикація пульта керування зовні, щоб допомогти оперативно вирішити проблеми телефонного режиму.

Надежный весовой контроллер 0010_02

Все, що потрібно фасовщику - це ставити пакет і закріпити затискачами, натиснути педаль * - апарат сам зважить дозу, і оператору просто необхідно відкласти заповнений пакет. Далі цикл повторюється. Для контролю є журнал загальної ваги та кількості доз. Процес фасування супроводжується світловими сигналами, а також динамічним малюнком на екрані. Що стосується фасувальників, то можуть працювати як один, так і два фасувальники для збільшення продуктивності.

Ваговий дозатор працює напівавтоматичному режимі, тобто. оператор ставить пакет або мішок на ваги підлоги, а дозатор після натискання на педаль автоматично починає подачу продукту по вібролотку, автоматично зважує вагу і зупиняє подачу при досягненні ваги, що ви встановили в програмі. Контролер має пам'ять до 10 програм, перемикання між якими відбувається у пару натискань.

Ваговий дозатор зі шнековим живильником

Ваговий напівавтоматичний дозатор шнековий орієнтований в першу чергу для фасування борошна і підходить для дозування аналогічних порошкоподібних пилу і важкосипучих продуктів у готову тару. Існують модифікація до 10 кг і до 15 кг: вони мають ідентичні параметри та характеристики, за винятком габаритів зважуючої полиці. Дана модель має нижнє розташування бункера на 250 л і розміщення на підлозі.

Відео - Огляд на шнековий фасувальник

Фасувальні апарати мають високу швидкість фасування. Наприклад: 1 кг борошна фасує за 6 сек. А завдяки 0,75 кВт двигуну дозатор справляється також і з більш важкими продуктами, ніж борошно. Точність фасування становить до 1%. Фасування ведеться в режимі грубо-точно завдяки встановленому частотному перетворювачу. Шнековий фасувальник виготовлений з харчової сталі AISI 304, а конструктивна сталь пофарбована порошковою фарбою.

Відео - Фасування 1 кг борошна

Дозувальне обладнання з Китаю

Дозуючі машини виробництва Китай підійдуть для фасувального бізнесу з малою і нижче середньої продуктивністю. Завдяки своїй якості та бюджетній ціні доані фасувальні апарати мають перевагу перед вітчизняними дозаторами. Практично вони підійдуть для невеликих виробництв та невеликої ваги доз – пов'язано з порівняно невеликим бункером, малими розмірами апарату, що дає порівняно низьку промислову ергономіку для роботи та створення фасувальної лінії. До них відносяться вагові дозатори зі спіральним вібролотком, лінійні ковшові дозатори для сипучих продуктів і рідин.

Комплектуючі для дозуючого обладнання

У даному розділі ви знайдете шторки, бункер, лійку, компресор, тензодатчик, педаль для підлоги до вашого дозатора.