Кошик
457 відгуків

Готові ремкомплекти імпульсних зварювачів

Представляємо комплекти витратних матеріалів, що підбираються під конкретну модель зварювача. Вам не потрібно купувати всі елементи окремо – вони вже зібрані у готовому ремкомплекті.

 

Готовий ремкомплект для ручного зварювача імпульсного нагріву складається з нагрівального ніхромового елемента (нагрівач), обтисненого клемами на кінцях і тефлонової тканини (тефлон). Також за бажанням можна придбати деякі розхідники окремо, а не комплектом.

Відео – Як правильно запаяти пакет, як поміняти розхідники

Ручний зварювач пакетів, як і будь-яке обладнання, що запаює, вимагає заміни витратних комплектуючих. Ознаками зносу є прогоріла тефлонова стрічка, прилипання пакета до нагрівача, зварювач перестав гріти.

Износ тефлона и нагревателя

Фото – Знос тефлонової стрічки

Термін служби нагрівача залежить від часу нагріву. Чим менший час, тим більше циклів пропрацює нагрівач. Наприклад, у положенні 1-3 буде 400-1000 циклів запаювання, а в положенні 3-5 буде 100-400 циклів і т.п.
Термін служби тефлону також залежить від часу нагрівання. Однак швидкість зносу може не збігатися з ніхромовим нагрівачем. Насправді заміна може бути як 1:1, і 1:3, де 1-нихром, 3-тефлон. При порушенні цілісності поверхні тефлонового покриття, якщо тефлонова стрічка прогоріла - її слід замінити, оскільки тефлонова зношена стрічка може зіпсувати нагрівальний елемент.

Комплект підбирається до зварювача в залежності від ширини шва, що запаює (2, 3, 5 або 8 мм).