Кошик
467 відгуків
влево
 • Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита), фото 2
 • Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита), фото 3
 • Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита), фото 4
 • Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита), фото 5
 • Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита), фото 6
 • Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита), фото 7
 • Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита), фото 8
 • Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита), фото 9
 • Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита), фото 10
вправо
Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита)

Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита)

 • Готово до відправки
 • Код: 0076_1

25 000 ₴

+380 (50) 864-80-47
(Viber Telegram Whatsapp)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита)
Лігнотестер для пелети прилад для вимірювання міцності деревних гранул, лігнометр (без сита)Готово до відправки
25 000 ₴
+380 (50) 864-80-47
(Viber Telegram Whatsapp)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Лабораторний прилад Лігнатестер ЛТ-1 (або лігнометр) використовуваний для  випробування твердого біопалива (деревних гранул) на механічну міцність, а точніше перевірка деревних пелет на стирання. Витирання — один із найважливіших показників якості гранул. На цей момент цей показник є основним для отримання сертифікатів DIN і DINplus, а також EN plus-A1, EN plus-A2. Це досягається передусім правильним технологічним процесом і, звичайно, потужними пресами, спроєктованими спеціально для роботи з деревиною. Для підтримки контролю якості свого продукту виробникові необхідно щодня, кожну годину перевіряти готові вироби.

0076_01 Сито для просеивания пеллеты

Фото - Сито для просіювання пелети

Портативний прилад-вимірювач міцності гранули Лігнатестер (Pellet Durability Tester) призначений для симуляції транспортування машиною пелети від заводу до складу та споживача. 

Даним приладом визначається PDI-pelletdurabilityindex (індекс міцності гранули). Це відсоток міцних гранул після тестування 500 обертів і сомісного удару один об одного пелет і про барабан. За допомогою тестера вимірюється міцність гранул корму для тварин (деревної паливної гранули). Принцип роботи лігвотестера ЛТ-1 полягає в тому, що зразки гранул комбікорму або пелета поміщається  у випробувальний барабан, у якому під час обертання гранули стикаються один з одним, у такий спосіб відчуваючи їх на міцність. Барабан із протиточною лопаткою обертається з регульованою кількістю обертів і швидкістю обертання циклу випробувань, гранули витягуються для подальшого ручного зважування «Індекс міцності гранул» (PDI) — це різниця між вагою гранул до і після випробувань, що вимірюються у відсотках.

0076_20 Барабан для засыпки пеллеты для измерения

Фото - Барабан для засипки пелети для вимірювання

Контроль якості пелет, біопалива, гранул на истирание необхідний для оцінки стану продукції, яка після відправиться покупцеві. Лігвостер ЛТ-1 призначений для випробування спресованих сипких матеріалів на механічну міцність. 

За аналогією із західними компанії, де якість продукції аналізують зовнішні лабораторії, виробник який хоче переконатися в якості купованого ними продукту, може оснастити цей прилад на виробництві для контролю виробничого  процесу упродовж усього циклу, щоб уникнути потреби відправляти готовий продукт на перероблення.

Якщо виробництво обладнане обладнанням для контролю якості, підприємець може претендувати на більш вигідну для нього цінову стратегію, оскільки він відповідає за якості своєї продукції та підтверджує свою гарантію документами.

Готові гранули тестують за трьома основними характеристиками: рівень вологості, зольність і міцність. Для кожного показника призначена своя лабораторія.

0076_17 Калибровка частоты вращения прибора

Фото - Калібрування частоти обертання приладу

Показник механічної міцності визначається за допомогою лігвотестера. Цей прилад визначає, наскільки пелети здатні чинити опір розломам і стиранню. Після закінчення тесту фіксується відсоток дрібної фракції. Для якісних гранул він становить не більш ніж 1%, інакше гранули погано перенесуть транспортування.

Показник рівня вологості визначає здатність пелет віддавати тепло та замірюватися  за допомогою вологоміра. Чим вища вологість, тим більше енергії під час спалювання витрачатиметься на випаровування вологи, а не на опалення. Тому максимально допустимий рівень вологості становить 12%. Пелети з вищим показником втрачають свою привабливість для споживача, оскільки вже не мають характеристики, які відрізняють їх від звичайного біопалива.

Показник зольності вимірюється під час контрольного спалювання. Граничний вміст золи має не перевищувати 1%. Сама наявність золи має значення тільки для споживача, якому доведеться спустошувати зольний ящик котла або частіше, або рідше. Однак під зольністю часто розуміють і відсоток шлаків, який має бути мінімальним. Чим більше шлака міститься в гранулах, тим нижча їхня якість і тим більша ймовірність зупинки пелетного котла через засмічення труби.

Основне завдання обладнання з контролю: оцінка якості виробленого та продукту та контроль етапів виробництва відповідає.

До комплектації входить: лігвотестер, паспорт, лабораторне сито з діаметром комірки 3 мм. 

0076_11 Лигнометр на складе ABC Tech

Фото — Лігнометр на складі ABC Tech

У нас ви також можете додатково купити лабораторну піч із цифровим керуванням для тестування рівня зольності. 

Гарантія на лигнометр 1 рік.

Комплектація: Паспорт, лігнометр, сито (спідниця 3,2 мм).

 

Основні
ВиробникABC Tech
Країна виробникУкраїна
СтанНовий
ТипВипробувальний комплекс
Наявність ситаНемає
Габаритні розміри
Д х Ш х В, не більше450х450х500
 • Ціна: 25 000 ₴