влевовправо

Педаль для вагового дозатора із захистом IP 45 Підлогова педаль-кнопка фасувальника Фасувальна педаль ABC Tech
- Під замовлення
- Код: 0063
Відправка з 01 червня 20261 500 ₴
+380 (50) 864-80-47
Відділ продаж.Марина-Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлогова педаль для вагового дозатора з пило-вологозахистом IP 45. Педаль має 3 контакти з клемами для підключення до контролера дозатора. Використовується для заміни при зносі комплектної або в якості додаткової покупки, якщо дозуюче обладнання не йшло педаллю. Педаль йде з кабелем на 2,5 м.
Відео комплектуючі до дозуючому обладнання

Фото — Розміри підлогової педалі для дозаторів
Тут ви знайдете всі товари компанії.
Купити педаль для дозатора та інше фасувально-пакувальне обладнання Україна можна по телефону зв'язавшись з менеджером ABC Tech по телефону/месенджер в робочий час або написавши нам на пошту.
Купували в нас обладнання? Поділіться враженнями на нашому сайті або Google
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABC Tech |
| Країна виробник | Україна |
| Роз'єм | 3-pin |
| Корпус | З металу |
| Загальні параметри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 1 500 ₴



















