Кошик
464 відгуків
влево
 • Дозатор для пелет в мішки 1-40кг Ваговий напівавтоматичний дозатор гранул комбікорму в готовий пакет ВДСА-1, фото 2
 • Дозатор для пелет в мішки 1-40кг Ваговий напівавтоматичний дозатор гранул комбікорму в готовий пакет ВДСА-1, фото 3
 • Дозатор для пелет в мішки 1-40кг Ваговий напівавтоматичний дозатор гранул комбікорму в готовий пакет ВДСА-1, фото 4
 • Дозатор для пелет в мішки 1-40кг Ваговий напівавтоматичний дозатор гранул комбікорму в готовий пакет ВДСА-1, фото 5
 • Дозатор для пелет в мішки 1-40кг Ваговий напівавтоматичний дозатор гранул комбікорму в готовий пакет ВДСА-1, фото 6
 • Дозатор для пелет в мішки 1-40кг Ваговий напівавтоматичний дозатор гранул комбікорму в готовий пакет ВДСА-1, фото 7
 • Дозатор для пелет в мішки 1-40кг Ваговий напівавтоматичний дозатор гранул комбікорму в готовий пакет ВДСА-1, фото 8
 • Дозатор для пелет в мішки 1-40кг Ваговий напівавтоматичний дозатор гранул комбікорму в готовий пакет ВДСА-1, фото 9
вправо
Для пеллетДозатор для пелет в мішки 1-40кг Ваговий напівавтоматичний дозатор гранул комбікорму в готовий пакет ВДСА-1

Дозатор для пелет в мішки 1-40кг Ваговий напівавтоматичний дозатор гранул комбікорму в готовий пакет ВДСА-1

 • Під замовлення
 • Код: 0081
clockВідправка з 26 серпня 2024

70 000 ₴

+380 (50) 864-80-47
(Viber, Telegram, Whatsapp)
 • +380 (98) 864-80-47
  Відділ продажу (Марина/Євгеній)
 • +380 (73) 864-80-47
  (Viber, Telegram, Whatsapp)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор для пелет в мішки 1-40кг Ваговий напівавтоматичний дозатор гранул комбікорму в готовий пакет ВДСА-1
Дозатор для пелет в мішки 1-40кг Ваговий напівавтоматичний дозатор гранул комбікорму в готовий пакет ВДСА-1Під замовлення
70 000 ₴
+380 (50) 864-80-47
(Viber, Telegram, Whatsapp)
 • +380 (98) 864-80-47
  Відділ продажу (Марина/Євгеній)
 • +380 (73) 864-80-47
  (Viber, Telegram, Whatsapp)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ваговий дозатор вібраційний ВДСА-1 застосовується для розфасовки пелети (паливної деревної гранули) і комбікормів від 2 до 10 мм і підходить для фасування в поліетиленові пакети від 3 до 25 кг, у поліпропіленові до 40 кг, паперові мішки від 5 до 30 кг. Також існує модифікація пелетного дозатора ВДСА-2 до 60 кг: вона має ті ж параметри та характеристики, за винятком висоти самого дозатора і підлогових ваг.

Дана модель має посилену систему аспірації, ніж модель ВСДВ-1, що необхідно для особливо курній пелети і стоїть завдання прибрати всю крихту і пил.

Швидкість фасування: до 5 доз/хв
Тип упаковки: готовий пакет (поліетиленовий пакет, поліпропіленовий мішок паперовий мішок)
Продукція: гранульований корм (комбікорм), паливна гранула (пелет, котячий деревне наповнювач)
Вага дози: 1 - 25 кг ПЕ, 1-40 кг ПП (ВДСА-1); 1 кг - 50 кг (ВДСА-2).
(Теоретично допустима фасовка 0,15 кг-60 кг на обох моделях).
Більш детально дивіться в характеристиках.

Наш колектив з 2007 року займається виробництвом ліній гранулювання і зіткнувшись з низкою проблем при фасуванні на вітчизняних дозуючих апаратах ми з 2015 стали випускати свою поліпшену версію фасувальника для пелети і комбікорми.

Відео - Огляд пелетного дозатора ВДСА-1.

Пил при виробництві пелети
Аспірація для пелети (Система пылезабора)
Найчастіше фасовка гранульованих продуктів йде по 15 кг у поліетиленовий пакет і для покупця важливий кінцевий вигляд упаковки і зовсім не важливо чи це мутнуватий пакет з вторинки на 60 мікрон для внутрішнього ринку або красивий 100-мікронний прозорий з первинки на експорт. Пил в пакеті буде помітно відразу, навіть не розкриваючи його. Ну а якщо у вас закритий пакет, то покупець помітить курну гранулу вже при використанні (будь-то опалення, наповнювач для котів, або комбікорм ) і також відмовиться від повторної покупки цього бренду.
Аспірація для забору крихти і пилу - це невід'ємна частина лінії гранулювання, але вона розташована як проміжне ланка, а не на фасувальному обладнанні. І поки гранульовані продукти проходять транспортер, норию, проміжний бункер і інші ланки фасувального обладнання - частина продукту може покрошиться і з'явиться пил. І цю ситуацію виправляє саме система аспірації на дозуючому апараті. На даний момент в наших моделях вагових дозаторів існує 3 типи аспірації, але всі вони виконують одну роль – витягають пил з пелети при дозуванні. Аспірація встановлена на дозаторі також допоможе - якщо фасуєте пеллети з біг-бега, а не робите. Тоді відпадає необхідність ставити вібростіл для просейки пелети після біг-бега. Адже після разтаривателя гранульований продукт буде відразу потрапляти на фасовку і вся пил буде забиратися аспірацією.
 
Пелетний дозатор з ситом
Підключення аспірації на тензометрическом дозаторі

У дозуючих апаратах ВДСА-1/ВДСА-2 на відміну від ВДСВ-1/ВДСВ-2 система аспірації устроенна інакше і має більш якісну просейку від крихти і пилу. Вона зробле з двох частин:

 1. Вибролоток має механічну аспірацію і працює як вібростіл - на ньому є прорізані отвори лазером, що дозволяє збільшити площу поверхні аспірації (на моделях ВДСВ перфорація 4 мм). Під лотком встановлений жолоб, в який падає левова частка крихти і пилу, отсеянная механічним шляхом.
 2. Лійка має систему патрубків формують потужний повітряний потік, який вловлює мельчающую пил. Потужність потоку регулюється ззаду лійки шляхом отодвижения системи патрубків від підстави лійки з допомогою гайок-баранчиків.

Таким чином система рабоет в 2 етапи спочатку великі частинки падають по жолобу з вибролотка ( в короб що встановлюється всередину дозатора), а потім пил вловлюється системою аспірації через лійку.

Підключення аспіраційної системи аналогічно моделі ВДСВ - круглий патрубок на 100 мм і до нього ви підключаєте антистатичну гофру, яка потім підключається до циклону охолоджувача на грануляторе (ОГМ або будь-якому іншому). Якщо ви фасуєте, як у прикладі раніше, з біг-бигов і у вас просто не варто лінія гранулювання і не до чого підключати аспіраційний шланг, то для цього можна використовувати стружкоотсос з хв. потужністю 550-750 Вт. Він підключається аналогічно до патрубка гофрованим шлангом 100 мм. Тільки необхідно використовувати саме антистатичний шланг: розкривається край гофри і мідний або оміднений провідник, що знаходився всередині шланга необхідно приєднати до заземлення, що на дозаторі. Бо з стружкоотсоса періодично буде збільшуватись статичний розряд, що небезпечно і може навіть вимикати періодично електроніку дозатора.

Підключення моделей напівавтоматів ВДСА-1/ВДСА-2 до циклону / стружкоотсосу необхідно - для створення примусової тяги, без неї аспірація буде працювати менш ефективно!

Налаштування шибера дозволить більш ретельно "просіювати" курну пеллети - досить просто опустити її і зробити потік менше. (швидкість звичайно при цьому впаде, але якість аспірації збільшиться).

Варто також зауважити, що аспірація лотка має складає 4 мм (раніше були моделі з сітками на 2 і 3 мм, але працювали вони гірше), яка підійде як для стандартних гранул 6-8 мм, так і більш дрібних 2-4 мм По фракції: аспірація вловлює пил і крихту, цілі гранули (2-4 мм) у аспірацію не потрапляють, адже всі гранули мають довжину, що не дає їм так просто потрапляти всередину аспірації.

Точний ваговий дозатор
Висока точність і швидкість дозування

Електронні апарати ВДСА-1/ ВДСА-2 мають високу точність дозування 0,35%, що відповідає на практиці для пелети - ±25г/15 кг або ±10г/5 кг Швидкість фасування становить 15 кг пакет за 12 сек і 5 кг пакет за 9 сек. На практиці, наприклад, при фасуванні пелети по 15 кг у пакет реальна продуктивність - 1,5 т/год, ну а для 5 кг - 1 т/ч.

 

Проста фасувальна машина
Простота в роботі і управлінні

Дозатор дуже простий в роботі. Має зручний великий яскравий екран меню з великими літерами російською або українською мовою, або іншою мовою - в контролері їх 6 штук. Дозатор зручний в управлінні - практична педаль для фасування і зручний пульт управління, який дозволить за лічені секунди змінити продукт. Є також світлова індикація «доза готова» і «перевага». Затискачами зручно затискати як пакет, так і мішок. Для регулювання потоку є шибер з лінійкою, особливо це зручно коли ви фасуєте різну вагу – можна зазначити на лінійці висоту шибера необхідну для кожного ваги. Дозатор оснащений роликами для зручності переміщення. Завдяки простоті роботи, навчання фасувальника займає не більше 15 хвилин, а просте управління спрощує роботу і як наслідок менше відволікання і втоми під час робочого дня.

Лійка фасувального апарату може бути виготовлена з широким або вузьким горлом, в залежності від величини пакета. Якщо замовник фасує як маленькі 3, 5 кг, так і великі 15-25 кг пакети (ну або 50 кг для моделі ВДСА-2), то ми виготовимо додаткову лійку, яку можна за 10 хв швидко поміняти.

Якщо вам потрібно налаштувати підлогові ваги або зважуючий столик для іншого пакета (мішка), то для цього необхідно просто відкрутити баранці і опустити/підняти полку. Тензодатчик встановлений під вагами і має обмежувачі захищають його від поломки. Такого роду противовандальность обумовлена тим, що датчик легко виходить з ладу, якщо кинути на взвешивающую платформу мішок або наступити.

За бажанням замовника пульт управління можна оснастити звуковим сигналом "доза готова" або "перевага" (але це необхідно тоді, коли шафа управління виноситься окремо від самого дозатора, а так стандартно фасувальний апарат має тільки світлові індикацію без звуку, щоб зайвий раз не відволікати оператора).

-

Контролер вагового дозатора
Широкі можливості контролера

Блок управління, починаючи від друкованої плати та до програми, що проводиться нашою фірмою ABC Tech. Меню контролера на 6 мовах (російська, українська, англійська, румунська, польська та німецька мови)*

*Можливе додавання вашого мови. При замовленні наявність необхідного мови уточнюйте у менеджера по телефону.

Ми постійно вдосконалюємо програму додаючи нові можливості та оновлюємо прошивку. Завдяки всьому цьому, налаштувати або змінити потрібну вагу дуже просто.

У блоці управління можна зберегти налаштування до 10 продуктів і постійно ведеться журнал з загальною кількістю надозированного ваги і доз. Контролер має енергонезалежну пам'ять, тому після відключення дозатора, всі програми та журнал завжди зберігаються.

Щоб побачити, як просто налаштувати контролер (БУД) дивіться відео нижче.

Відео як налаштувати напівавтоматичний дозатор

Надійний ваговий дозатор
Якість і безпека, низьке енергоспоживання

Купуючи дозуюче обладнання ABC Tech ви отримуєте безпечне обладнання з високою експлуатаційною надійністю і рік гарантії з техпідтримкою. Все завдяки тому, що ми стежимо за якістю збірки кожного виробу. Від ескізу, креслення до готового виробу.

Дозуюче обладнання має захисне заземлення, вольтметр для миттєвого виявлення проблем з мережею, автомати в электрошкафу, захист від перевантажень мережі, теплозахист від перегріву живильника, оповіщення на контролері у разі зниженої напруги, педаль управління з пило-волого захистом, контролер має режим самодіагностики при включенні і може відразу визначити несправність. Всі стики конструкції загерметизированны, а шви оброблені і мають скруглення, щоб уникнути порізів і травм на виробництві. Тензометричні датчики мають захисні обмежувачі, які страхують їх від випадкової перевантаження або падіння предметів. Також передбачено автоматичне відключення холостого ходу, тобто якщо фасувальник забуде або залишить апарат фасувати на порожній бункер, то дозуючий пристрій сам автоматично вимкнутися, щоб не пошкодити конструкцію.

Дозатор працює від зміною однофазної мережі 220 В і споживає як домашній комп'ютер 250-400* Вт в звичайному режимі роботи і 15 Вт в режимі очікування.

*В піку короткочасне макс. споживання до 600 Вт.

Звичайно є і післягарантійне обслуговування.

Відео: додаткове обладнання до дозатору для формування фасувальної лінії

Фарбування вагового дозатора в ваш колір при замовленні
При замовленні - пофарбуємо безкоштовно в ваш колір

При замовленні у клієнта є можливість вибрати колір порошкової фарби. Наша фірма ABC Tech дуже важливе значення також приділяє зовнішньому вигляду верстатів, тому можемо пофарбувати дозирующую установку в вибраний вами колір (або кольору). Фарбування здійснюємо на нашому фарбувальному цеху порошковою фарбою. Якщо ви забираєте дозатор зі складу, то можливості пофарбувати вже відповідно немає. Можна пофарбувати до 3 різних кольорів. Кольори підбираються по каталогу RAL.

 

Принцип роботи: Ваговий дозатор працює в напівавтоматичному режимі, тобто оператор ставить пакет або мішок на підлогові ваги, а дозатор після натискання на педаль автоматично починає подачу пелети з вибролотку, автоматично зважує вага і зупиняє подачу при досягненні ваги, що ви встановили в програмі. Контролер має пам'ять до 10 програм, перемикання між якими відбувається в кілька натискань.

Відео принцип роботи напівавтоматичного дозатора з віброживильником 

Монтаж вагового дозатора
Налагодження, Монтаж та Експорт

Дозуюче ми відправляємо вже готовим до використання: зібраним і налаштованим на потрібну вагу. Рамна конструкція дозатора і всі внутрішні модулі - нічого не постраждає при транспортуванні, сам каркас обрешечиваем при відправленні. Не потрібен монтаж або налаштування, він вже буде зібраний і налаштований на потрібну вагу. Для цього достатньо повідомити нам на яку вагу будете фасувати продукт. Або якщо не стандартний пакет, то просто сказати нам його розміри або відправити нам. У шафі керування будуть записані номери програм і на яку вагу ми їх налаштували, загалом ті дані, які нам надає замовник.

Відео роботи моделі ВДСВ-1/ВДСВ-2

Для створення пакувальної лінії дозуюча установка може комплектуватися додатковим обладнанням:
 • упорами і посиленим корпусом для разтаривания біг-бега поверх дозатора або додатковим знімним бункером на 450 і 750 л. *Стандартний бункер має 150 л;
 • великим накопичувальний бункером на 3 т;
 • оглядовим віконцем для контролю рівня гранули в бункері;
 • стружкоотсосом, якщо у вас немає охолоджувача, до якого можна підключити аспірацію;
 • імпульсним запайщиком з расходниками;
 • мішкозашивочні машиною з расходниками;
 • завантажувальним транспортером (з подаючим вибролотком) і автоматикою з об'ємними датчиками для автовключення транспортера для засипки в бункер;
 • відвідним транспортером;
 • компресором для підтримки робочого тиску стисненого повітря (для пневматичної зварювача).
Всі товари компанії
Тут ви знайдете всі товари компанії.
Фотогалерея
Тут ви знайдете додаткові фотографії.
Документація
Тут ви знайдете паспорт до фасування.

Купити вибродозатор для пелети, комбікорми ВДСА-1/ВДСА-2 та інше фасувально-пакувальне обладнання Україна можна по телефону зв'язавшись з менеджером ABC Tech по телефону/месенджер в робочий час або написавши нам на пошту.

 

 

Viber +380508648047 
Telegram +380508648047  
Whatsapp +380508648047
Mail to abctech@ukr.net

Купували в нас обладнання? Поділіться враженнями на нашому сайті або Google

Основні
ВиробникABC Tech
Країна виробникУкраїна
Максимальна довжина пакету110 мм
Максимальна продуктивність5 шт./хв
Максимальна ширина пакету55 мм
МатеріалСталь
Об'єм бункера0.15 куб. м
Похибка дозування0.25 %
Споживана потужність0.6 кВт
Межа дозування40000 г
Швидкість аспірації1150 куб.м/год
Тип дозатораперіодичної дії, вібраційний
Тип шваструна, шина
Пакувальний матеріалпаперово-поліетиленова плівка, поліетилен, двошарова плівка, плівка з двома шарами поліпропілену, поліпропілен-поліетиленова плівка, полімерна плівка, поліпропілен, папір
Загальні параметри
Вага140 кг
Висота1780 мм
Довжина870 мм
Ширина870 мм
Параметри мережі
Напруга220 В
Споживаний струм2.7 А
Частота50 GHz
Загальні
Клас точності по ГОСТ 246190.1
Термін служби, не менше10 років
Гарантія, міс12
Теоретично мін. межа дозування, г100
Теоретично макс. межа дозування, г100000
Призначення обладнання
Тип призначенняФасувальник пелети напівавтоматичний Дозатор ваговий для гранули деревної 3 4 15 25 кг Фасовка паливної гранули в пакет готовий мішок поліетилен поліпропілен Розфасовка пелет Дозуюче обладнання для гранули Пелетний дозатор Україна Дозатор пелет
 • Ціна: 70 000 ₴